Maksunõustamine

Five raamatupidamisbüroo pakub maksunõustamist,  Soomes ja Eestis tegutsevatele ettevõtetele. Nõustame kliente tulumaksu, käibemkasu ja muude maksude küsimustes. Anname oma hinnangu tehinguga kaasnevatele maksutagajärgedele. Maksunõustamisel lähtume alati ettevõtte või üksiksiku eesmärkidest. 

Teenuse kirjeldus

Eesti maksuseadused muutuvad tihti ja lähevad järjest keerulisemaks. Kunagi oli Eesti uhke oma lihtsa tulumaksu korralduse üle, kus ettevõtete reinvesteeritav kasum vabastati tulumaksust. Ja kehtis ühetaoline tulumaks nii ettevõtetele kui ka eraisikutele. Poliitilistes tõmbetuultes pole sellest palju järgi jäänud ja tulumaksu arvestamise juhendid on sama paksud kui Põhjamaades.

Samas suunas liiguvad ka käibemaks ja aktsiisid, mida muudetakse pea iga aasta. Aitame teil selles maksumetsas orienteeruda. See tähendab et kõigepealt tuleb ettevõtte tegevust analüüsida maksukulude seisukohalt nii strateeglises plaanis kui ka igat tehingut eraldi. Selle tulemusena on võimalik saavutada optimaalsne maksukoormus, mis vastab igati seadusandlusele.

Soovitav oleks meie poole pöörduda enne tehingu tegemist, sest majandustehingu õige vormistamine võimaldab makse tasuda optimaalselt.

Asjatundlik nõu aitab vastu võtta paremaid otsuseid ning analüüsida ettevõtte tehingutega seotud maksukulusid.

Pakume selgeid ja konstruktiivseid lahendusi nii maksude planeerimisel kui maksustrateegiate kujundamisel. Maksunõustamine on lahendus ka maksukulude optimeerimisel ja juhtimisel.

Anname klientidele nõu nii spetsiifilistes kui ka igapäevase äritegevusega seotud maksuküsimustes ja nõustame maksuseaduste muudatustes, vältides võimalikke kahjusid ja pakkudes kindlustunnet õigete otsuste tegemisel. 

Tutvu hinnakirjaga

Saada päring!

Telefon: +372 614 1470
Mobiil: +372 5340 5238
Email: info@five.ee
Mustamäe tee 62, 12916, Tallinn
E-R: 09:00 - 17:00

FIVE RAAMATUPIDAMINE OÜ

Tegutseme raamatupidamise ning finantsanalüüsi alal aastast 2000. Tänasel päeval usaldab meid enam kui 120 äriühingut, mis lubab meil kuuluda Eesti finantsturu olulisemate tegijate hulka

KONTAKT