Ettevõttest

Meie, Finance Management ehk omade vahel lihtsalt FIM, tegutseme raamatupidamise ning finantsanalüüsi alal aastast 2000.

Eestis esimesena hakkasime pakkuma e-raamatupidamise teenust, mis praegu moodustab FIMi portfellist 95%. Turuosa lubab meil kuuluda Eesti olulisemate tegijate hulka.

Väidame, et korras raamatupidamine näitab iga ettevõtte senist käekäiku ning loob pildi homsetest võimalustest. Veel väidame, et raamatupidamise teenuse hind on odavam kui oma raamatupidaja palkamine.

Igaüks meist tegeleb oma igapäevaste kulude ja tulude arvestamisega ning oma võimaluste välja selgitamisega. Nii on ka ettevõtte raamatupidamine mitte ainult numbrite jada, vaid pidev ja hea ülevaade ettevõtte käekäigust, tuludest ja kuludest ning võimalustest. Korras raamatupidamine näitab ettevõtte seniseid arenguid ja loob õige pildi homsetest võimalustest.

Meist on abi:

  • Ettevõtte raamatupidamise korraldamisel
  • Finantsandmete analüüsimisel
  • Raamatupidamise seadusandlusega kooskõlla viimisel
  • Raamatupidamisarvestuse sisseseadmisel ja algbilansi koostamisel
  • Raamatupidamise sise-eeskirjade koostamisel
  • Raamatupidamissüsteemi ümberkorraldamisel
  • Probleemide analüüsimisel ja lahendamisel

Oleme loonud oma ettevõtte usaldusväärse ja kliendi kasule orienteeritud raamatupidamisteenuse pakkumiseks. Meie kliendina võite olla kindlad, et oleme teile lojaalsed nii headel kui ka kehvematel aegadel ning pakume omapoolseid lahendusi äriedu suurendamiseks.

Mugavust ja turvatunnet suurendab ka see, et igapäevaselt saate meie firmas ajada asju kindla inimesega, kes on kursis teie firma käekäigu ja spetsiifikaga.
Loodame teile olla kasulikud partnerid ning professionaalse raamatupidamisarvestuse ja finantsanalüüsiga anda oma panuse teie firma arengusse ja edusse.

Ootame teie küsimusi meie teenuse ja raamatupidamise kohta.

 

Missioon

Meie missioon on pakkuda paberivaba finantsteenust reaalajas, keskendudes alati kliendi vajadustele. FIMi trumbid on usaldusväärsus, operatiivsus, mõistlikkus, asjatundlik meeskond.

Visioon

Meie visioon on olla maailmatasemel raamatupidamisfirma, kes tagab oma partneritele kindluse ning meelerahu.