Inkassoteenus

Inkassoteenus, mida võid usaldada algusest lõpuni

Five Inkassoteenused on orienteeritud kliendi heaolu saavutamisele ja ettevõtlustegevuse tugevdamisele. Peame oluliseks, et inkassoteenus looks kliendile lisandväärtust – inkassoteenus pole vajalik vaid tekkinud võlgade sissenõudmiseks, vaid ka nende ennetamiseks ja vältimiseks!

Five inkassoteenused

Five inkassoteenused sisaldavad nii ennetavaid tegevusi nagu krediidikontrolli, krediidiriskide analüüsi, kuid ka tekkinud võlgnevust sissenõudmist, meeldetuletusi ning nõudeportfellide ostu.

Meie inkassoteenus on ühteaegu mugav ning soodne.

Usaldades enda krediidimured meile, tasud vaid protsendi laekunud summadelt – sisseostetav inkassoteenus annab teie ettevõttele kindlasti rohkem tagasi!

Inkassoteenus ja krediidikontroll

Krediidikontroll on sõbralike ärisuhete aluseks. Selleks, et tunda seniste ja ka uute klientide maksekäitumist, majanduslikku olukorda ja tausta, on oluline läbi viia krediidikontroll, mis annab teile selge ja põhjaliku ülevaate. Õigesti määratud krediidilimiidid on maksimaalse tulemuslikkuse aluseks.

Five inkassoteenus viib professionaalselt läbi krediidikontrolle, mida usaldades hoiate oma kliendisuhteid ja parandate enda äritegevust.

 

Tausta – ja krediidivõime hindamisel on Teil võimalik saada järgmisi raporteid:

  • Faktiraport, mis põhineb avalikel andmetel, tutvustades ettevõtte finantsmajanduslikku olukorda, mida kasutada eelkõige ettevõtte kontrollimiseks väiksemate krediitide väljastamisel.
  • B-kaardi raport, mis sisaldab B-kaardi infot vastavalt ajahetkele.
  • Ettevõttega seotud isikute raport, mis annab teavet ettevõttega seotud eraisikute kohta.
  • Maksehäirete raport, mis annab põhjaliku ülevaate ettevõtte võlgnevustest riigile ja eraettevõtetele. Raport näitab nii võlgade hetkeseisu kui ka maksuvõla muutumist ajas.
  • Aastaaruanne, mis pärineb äriregistrile esitatud aruande originaalist.
  • Kinnisturaamatu raport, mis kajastab infot ettevõtte kinnistute ning hüpoteekide kohta.
  • Eraisiku krediidiraport, mis kajastab teavet nii isiku kui ka temaga seotud ettevõtete kohta.
  • Eraisiku maksehäirete raport, mis kajastab isiku maksekäitumist: sh nii lõpetatud kui ka lõpetamata maksehäirete teavet.
  • Eraisiku kinnistusraamatu raport, mis kajastab infot isiku kinnistute ja nende hüpoteekide kohta.