Ettevõttest

Pea 20 tegutsemisaasta jooksul oleme omandanud hulgaliselt kogemusi finantsvallas ning sõlminud edukaid koostöölepinguid. Tänasel päeval usaldab meid enam kui 120 äriühingut, mis lubab meil kuuluda Eesti finantsturu olulisemate tegijate hulka. Oleme uhked iga oma kliendi edu üle ja lausa rõõm on näha ning olla osa ettevõttete kasvust ja arengust.

Iga meie klient võib olla kindel, et tema ettevõtte raamatupidamise eest vastutab kogenud raamatupidaja, kes on kursis nii firma käekäigu kui ka spetsiifikaga. Peame oluliseks, et meie klientide raamatupidamine oleks kordaseatud, võimaldades näha ettevõtte seniseid arenguid ja pilti homsetest võimalustest.

20+ aastat kogemust

8+ inimest meeskonnas

120+ koostööpartnerit

Five meeskond

Meeskond

Telefoni number: 614 1470

Anti Kesamaa

Tegevjuht

Anti on ettevõtte tegevjuht. Ta on moodustanud ühtehoidva meeskonna, kus väärtustatakse korda ja punktuaalsust. Anti aitab meeskonnaliikmetel lahendada IT-alaseid probleeme ja on abiks ka teistes tööalastes küsimustes.

Kvalifikatsioon – Tartu Ülikool

Telefoni number: 5804 8726

Margot Ojamets

Büroojuht

Margot töötab Five raamatupidamise juhatajana alates 2014. aastast. Ta kuulab tähelepanelikult ja aitab leida tekkinud probleemidele kiirelt parima lahenduse. 

Kvalifikatsioon – majandusarvestus, Tallinna Majanduskool

Telefoni number: 5837 8769

Merit Nurmnad

Raamatupidaja

Merit on meeskonna hing, kes suudab hoida tuju üleval ka neil päevil, mil on vaja esitada paljude ettevõtete KMD deklaratsioonid. 2017. aastal Five tiimiga liitunud Merit on 25-aastase kogemusega pühendunud raamatupidaja, kes omab ka rahvusvahelist kogemust Soome raamatupidamisbüroos.

Kvalifikatsioon – majandusarvestus, Tallinna Majanduskool; Axxell Utbildning Ab koolitus, merkonomi koolitus, 2. aastat.

Telefoni number: 5837 3234

Merle Juhe

Raamatupidaja

Merle armastab oma tööd ja seda märkavad ning hindavad kõrgelt ka tema kliendid. Five raamatupidamisega liitus ta üle 10. aasta tagasi.

Kvalifikatsioon – raamatupidamine, Tallinna Majanduskool

Telefoni number: 5804 9259

Maria Haavamägi

Raamatupidaja

Five raamatupidamisbürooga liitus Maria aastal 2012. Teda iseloomustab täpsus ja oskus märgata detaile. Töö raamatupidajana pakub Mariale rohkelt väljakutseid, sest lisaks tavaraamatupidamisele tegeleb Maria ka krüptoraha kajastamisega raamatupidamises.

Kvalifikatsioon – raamatupidamine, Tallinna Majanduskool

Telefoni number: 614 1470

Keity Rodes

Raamatupidaja, turundaja

Five raamatupidamisbürooga liitus Keity kohe pärast Tallinna Tehnikaülikooli õpinguid. Lisaks raamatupidamisele meeldib talle tegeleda ettevõtte turundusega, kirjutada blogipostitusi ning arendada end veebidisaini- ja arendus valdkonnas. Five.ee kodulehekülg on valminud Keity käe läbi.

Kvalifikatsioon – majandusarvestus, Tallinna Tehnikaülikool

Telefoni number: 614 1470

Jelizaveta Mägi

Sekretär, raamatupidaja-assistent

Jelizaveta on Five raamatupidamisbüroo uusim liige. Lühikese ajaga on ta kiirelt sulandanud Five meeskonda ja näidanud, et talle usaldatud tööülesanded saavad õigeaegselt ja korrektselt tehtud. 

Kvalifikatsioon – raamatupidamise kursus, Bezant OÜ; halduskorraldus, Tallinna Tehnikaülikool; raamatupidamise eriala, Tallinna Majanduskool

Võta meiega ühendust!

Mobiil: +372 5340 5238
Email: info@five.ee
Mustamäe tee 54, 10621, Tallinn
E-R: 09:00 - 17:00