Ettevõttest

Tegutseme raamatupidamise ning finantsanalüüsi alal aastast 2000. Pea 20 tegutsemisaasta jooksul oleme omandanud hulgaliselt kogemusi finantsvallas ning sõlminud edukaid koostöölepinguid. Tänasel päeval usaldab meid enam kui 120 äriühingut, mis lubab meil kuuluda Eesti finantsturu olulisemate tegijate hulka. Oleme uhked oma iga kliendi edu üle ja lausa rõõm on näha ning olla osa ettevõttete kasvust ja arenegust.

Iga meie klient võib olla kindel, et tema ettevõtte raamatupidamise eest vastutab kindel ja kogenud raamatupidaja, kes on kursis nii firma käekäigu kui ka spetsiifikaga. Peame oluliseks, et meie klientide raamatupidamine oleks korras, võimaldades näha ettevõtte seniseid arenguid ja pilti homsetest võimalustest.

20+ aastat kogemust

8+ inimest meeskonnas

115+ koostööpartnerit

Five meeskond

Meeskond

Telefoni number: 614 1470

Anti Kesamaa

Tegevjuht

Anti on ettevõtte tegevjuht. Ta on moodustanud meeskonna, kus peetakse esmatähtsaks sõbralikkust ja abivalmidust üksteise vastu ning tähtaegadest kinnipidamist oma töös. Anti on see, kes aitab meeskonna liikmetel lahendada IT alaseid küsimusi ja on ka teistes tööalastes küsimustes vajadusel alati abiks.

Kvalifikatsioon- …,Tartu Ülikool

Telefoni number: 5804 8726

Margot Põlder

Büroojuht

Margotile meeldib oma töö juures kõige rohkem see, et iga tööpäev toob endaga kaasa uusi ja huvitavaid väljakutseid. Margot töötab Five raamatupidamise juhatajana alates 2014. aastast. Ta on suurepärane kuulaja ja suhtleja, kes aitab leida tekkinud probleemidele kiirelt parima lahenduse.

Kvalifikatsioon- majandusarvestus, Tallinna Majanduskool

Telefoni number: 5837 8769

Merit Nurmnad

Raamatupidaja

Merit on Five meeskonna hing, kes toob naeratuse näole ja hoiab tuju üleval ka päeval, mil vaja esitada paljude ettevõtete KMD deklarastioonid. 2017. aastal Five tiimiga liitunud Merit on tõeline raamatupidaja, kelle 25. aastane kogemuste pagas raamatupidajana sisaldab ka 3. aastat rahvusvahelist kogemust Soome raamatupidamisbüroos.

Kvalifikatsioon- majandusarvestus, Tallinna Majanduskool; Axxell Utbildning Ab koolitus, merkonomi koolitus , 2. aastat.

Telefoni number: 5837 3234

Merle Juhe

Raamatupidaja

Merle armastab tööd, mida ta teeb ja seda märkavad ning tunnustavad ka tema kliendid. Lisaks oma headele raamatupidamisalastele teadmistele, oskab ta suurepäraselt jagada oma teadmisi ka kolleegidega. Five raamatupidamisega liitus ta üle 10.aasta tagasi.

Kvalifikatsioon- raamatupidamine, Tallinna Majanduskool

Telefoni number: 5804 9259

Maria Haavamägi

Raamatupidaja

2012. aasta, Five raamatupidamisbürooga liitunud Maria on meeskonna päike, keda iseloomustab täpsus ja oskus märgata detaile. Töö raamatupidajana pakub Mariale piisavalt väljakutseid, sest lisaks tavaraamatupidamisele tegeleb Maria ka krüptoraha kajastamisega raamatupidamises.

Kvalifikatsioon- raamatupidamine, Tallinna Majanduskool

Telefoni number: 614 1470

Keity Rodes

Raamatupidaja, turundaja

Five raamatupidamisbürooga liitus Keity kohe pärast ülikooli õpinguid. Kuigi Keityle väga meeldib töö raamatupidajana, siis lisaks raamatupidamisele meeldib talle kirjutada blogipostitusi, tegeleda ettevõtte turundusega ning arendade end veebdisain- ja arendus valdkonnas. Nii valmis ka five.ee Keity käeläbi. Keity on arvamusel, et kõike on võimalik õppida, kui sa oskad kasutada internetti. Igapäevast energiat ammutab Keity jõusaalitreeningutest ning samuti on tema üheks suureks hobiks mootorattaga sõitmine.

Kvalifikatsioon- majandusarvestus, Tallinna Tehnikaülikoo

Telefoni number: 614 1470

Jelizaveta Mägi

Sekretär, raamatupidaja-assistent

Jelizaveta ehk Liisa on Five raamatupidamisbüroo uusim liige. Lühikese ajaga on ta sulandanud Five meeskonda ja näidanud, et talle usaldatud tööülesanded saavad õigeaegselt ja korrektselt tehtud. Lisaks töökohustustele on Liisal käsil ka õpingud Tallinna Majanduskoolis, raamatupidaja erialal. 

Kvalifikatsioon-raamatupidamis kursus, Bezant OÜ; halduskorraldus, Tallinna Tehnikaülikoo; 2021. aasta lõpetab, raamatupidamise eriala, Tallinna Majanduskoolis 

Võta ühendust!

Mobiil: +372 5340 5238
Email: info@five.ee
Mustamäe tee 62, 12916, Tallinn
E-R: 09:00 - 17:00

FIVE RAAMATUPIDAMINE OÜ

Tegutseme raamatupidamise ning finantsanalüüsi alal aastast 2000. Tänasel päeval usaldab meid enam kui 120 äriühingut, mis lubab meil kuuluda Eesti finantsturu olulisemate tegijate hulka

KONTAKT