Meeskond

160x112

Küsi personaalset pakkumist!

(+372) 6141468

MEESKOND

Kes meil töötavad?

Five raamatupidamisbüroos töötab 8 inimest, mis on piisav, et kindlustada kõik kliendid personaalse partneriga. Peale nö isikliku raamatupidaja lubame me, et arvestame hinnakujunduses, kui kaua me juba partnerid oleme olnud, kui mahukat teenust ostate, kui korrektne on maksedistsipliin ning kas te meid ka teistele soovitate.

Võite olla kindlad, et me oleme:

ausad
avatud
operatiivsed
täpsed
vastustundlikud
mõistvad
tulevikku suunatud

Küsi personaalset pakkumist!

(+372) 6141468
null

Anti Kesamaa

Juhataja

Tel: 614 1465
E-mail: anti@five.ee

null

Margot Põlder

Büroojuht

Tel: 614 1468
E-mail: margot@five.ee

null

Anlu Mäesepp

Assistent

Tel: 614 1460
E-mail: anlu@five.ee

null

Maria Haavamägi

Sekretär-raamatupidaja

Tel: 614 1460
E-mail: maria@five.ee

null

Merle Juhe

Raamatupidaja

Tel: 614 1462
E-mail: merle@five.ee

null

Anne Tuisk

Raamatupidaja

Tel: 614 1461
E-mail: anne@five.ee

null

Kristiina Runthal

Raamatupidaja

Tel: 614 1466
E-mail: kristiina@five.ee

null

Merit Nurmand

Raamatupidaja

Tel:
E-mail: merit@five.ee